قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت ترفند خودرو را دارند ملزم می باشند مفاد این توافق‌نامه را  به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و یا خرید از سایت نمایند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

  • بند ۱

کاربر برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام مراجعه کند و اطلاعات خود شامل نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نماید. لینک تایید عضویت به آدرس پست الکترونیکی ارسال خواهد شد.

  • تبصره 1

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

  • تبصره ۲

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح وارد نماید و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع اطلاعات بر عهده شخص کاربر است.

  • تبصره ۳

عضویت در سایت ترفند خودرو ​ رایگان است.

  • بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

مطالعه دقیق قوانین و مقررات سایت ترفند خودرو
 مطالعه دقیق شرایط و توضیحات مربوط به آموزش ها (مثال : عدم تضمینی بودن موفقیت خریداران آموزش)
تعیین نوع محصول به صورت دانلودی 
پرداخت مبلغ خرید محصول به صورت آنلاین توسط خریدار

  • تبصره ۱

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید نماید ترفند خودرو حق دارد سفارش را باطل کند. 

  • بند ۳

حق امتیاز کلیه محصولات این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب محصولات و دوره ها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

  • بند 4

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید ترفند خودرو  به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

  • بند 5

فیلم های آموزشی تا زمانی که شرایط ثبت نام در وب سایت های خودروسازها تغییر اساسی نداشته باشند در پنل کاربری خریداران قرار خواهد داشت. اگر به هر دلیلی شرایط فروش خودروسازها تغییر کند و فیلم های آموزشی دیگر کارایی نداشته باشند تا اطلاع ثانوی برای جلوگیری از برخی سوءاستفاده ها، آموزش ها از پنل کاربری خریداران حذف خواهد شد.

کاربر نباید در سایت اظهاراتی را وارد کند که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.