چرا عده ای با عناوین مختلف سعی بر تخریب فعالیت ترفندخودرو را دارند؟


همین دو سه سال پیش بود بخاطر شرایط خاص کشور خودرو سازها بواسطه تحریم ها توان تولید متناسب با نیاز کشور را ازدست دادند و این امر موجب شد تا توازن تولید و عرضه خودرو با تقاضای خودرو در جامعه از بین برود و این عدم تولید کافی، کم کم باعث شد تا خودرو بیش از پیش در ایران به یک کالای سرمایه ای تبدیل شود، ناچارا روش عرضه خودرو توسط خودرو سازها تغییر کرد و مردم عادی و مصرف کننده ی های واقعی چاره ای جز این نداشتند تا در رقابت ناعادلانه ای هر روز مجبور باشند برای ثبت نام خودرو به قیمت کارخانه وارد سایت خودروسازها شوند، که حالا این خودروها اختلاف قیمت قابل توجهی نسبت بین کارخانه و بازار پیدا کرده بودند. اما همیشه و همواره ناکام از موفقیت در ثبت نام در رقابت با عده ای معدود که از روش های غیر قانونی، روزانه می توانستند همه ی خودرو های موجود در سایت را از آن خود کنند. و این چرخه ادامه داشت تا گروه ترفند خودرو تصمیم گرفت برای بالا بردن شانس موفقیت مردم عادی و مصرف کننده واقعی برای موفقیت در این رقابت ناعادلانه با دلالان و سرمایه گذاران درشت روش هایی که باعث میشد احتمال موفقیت را بالا ببرد و این رقابت عادلانه شود روش هایی را ارائه دهد تا سلطه ی موفقیت عده ای خاص که به قصد فروش خودروها با قیمت بالا در بازار را  برای همیشه در هم بشکند. که خوشبختانه در این امر هم موفق شدیم و دیگر مثل قبل اینگونه نیست که فقط  عده ای خاص موفق شوند و این بار مردم عادی هم با یاد گرفتن این روش ها موفق به ثبت نام می شوند. البته ناگفته نماند هیچ راه قطعی و تضمینی نبوده و نیست و ترفندخودرو هم هرگز همچین ادعایی نداشته و ندارد. جای بسی خوشحالی است که در این سال ها پیام های موفقیت بسیاری از مردم عادی دریافت کردیم می توانید در همین سایت بخش کوچکی از نظرات کاربران عادی را به صورت فیلم تماشا کنید. 


اما کسانی که ما را مورد هجمه قرار میدهند چه کسانی هستند و چه نیتی دارند؟


1- افرادی که مخالف در اختیار قرار دادن این روش ها به مردم عادی و مصرف کننده هستند چون فضا برای درو کردن خودروها در روزهای ثبت نام برای آن ها مشکل و غیر ممکن شده است.
2- پیج ها و کانال هایی که سعی به سوژه سازی در فضای مجازی دارند تا توجه کاربران را به خود جلب کنند به قصد افزایش فالورهای خود (مطلع هستیم همین افراد بارها با همین اموزش ها موفق به ثبت نام شدند)
3- افرادی که آموزش ها را به صورت غیر قانونی به جز سایت ترفند خودرو به صورت ناقص دیده اند و یا بدون توجه به توضیحات آموزش انتظار داشتند با یک یا دو کلیک تا 500 ملیون تومان سود کنند.
4- کسانی که توهم دانش دارند و بعد از متوجه شدن روش ها که ساده سازی شده است ارزش مطالب گفته شده برایشان از بین رفته است. که البته رعایت یا عدم رعایت هر کدام از ده ها نکته ای که در اموزش ها گفته شده است می تواند باعث موفقیت یا عدم موفقیت یک ثبت نام شود.
5- کسانی که بدون توجه به توضیحات انتظار داشتند ربات یا بد افزارها یا روش های قطعی را در آموزش ببینند. 

شاید چند سوال در ذهن شما به وجود امده باشد؟

چرا آموزش ها رایگان نیستند؟

در ابتدا باید خدمتتان عرض کنم هر گروه یا هر مجموعه ای برای ادامه حیات خود حتما باید هزینه های خود را کاور کند. در ضمن با رایگان کردن این آموزش ها قطعا باز هم کار برای همه مردم عادی سخت تر می شد.

آیا هر کسی این اموزش ها را دیده است موفق به ثبت نام شده است ؟ 

خیر اصلا این ادعا و انتظار غیر منطقی است. مطمئنا به دلیل محدود بودن ظرفیت خودروها و هجوم متقاضیان، عوامل دیگر هم در موفقیت دخیل هستند که مربوط به خود کاربر و نحوه عملکرد خود شخص،شرایط سایت خودروسازها در زمان ثبت نام، از عوامل مهم در موفقیت یا عدم موفقیت هر فرد است.

افراد عادی می توانند با دانش کم و عدم اگاهی از این روش ها موفق شوند؟

کاربران بسیار زیادی داریم که بارها و بارها برای ثبت نام تلاش کردند و موفق نشدند و ناامیدانه بعد از تهیه این اموزش موفق به ثبت نام شدند ، این موضوع نشان از کارایی بالا اموزش های ترفند خودرو دارد. همچنین ما درتمام توضیحات این موضوع را شرح داده ایم که تضمینی برای موفقیت نیست اما به صورت قطع با ندانستن این روش ها احتمال موفقیت زیر 1% می باشد.

آیا با تغییرات سایت آموزش ها به روز می شدند؟

بله کاربران با یک بار پرداخت چندین به روز رسانی را دریافت کرده اند که این نشان از تعهد و صداقت ما دارد. 

در نهایت خدمتتان عرض کنم همواره افراد بی انصاف وجود دارند که از زاویه دید خود به قضایا نگاه کنند ان هم قبل از آنکه به صورت اگاهانه تحقیق کنند و بعد از ان نظر دهند. 

در ضمن گروه ترفند خودرو با اطمینان به عملکرد صادقانه خود حاضر به گفتگو با منتقدان می باشد.